די לנחירות: מוצר חדש משגע את העולם!

בעיית הנחירות היא אחת מהתופעות השכיחות והמזיקות ביותר בעולם. מחקרים רבים חושפים כי הפגיעה באיכות השינה של הנוחרים עצמם ושל בני זוגם- עלולה לגרום לסיכונים רבים. מוצר חדש קוצר הצלחה ברחבי העולם ומאיים לשים להן סוף. האם מיליוני אנשים יוכלו לחזור לישון בשקט?
  • בריאות ,
  • שינה ,
  • הפסקת נחירות ,
  • נשימה

קרה לכם שהתעוררתם מנחירה של עצמכם? אולי מנחירה של בני זוגכם? אתם לא לבד. הנחירות הן אחת התופעות הנפוצות והמעיקות משחר האנושות, במשך עשרות שנים הן היו בעיקר מושא ללעג ולצחוק ולא ייחסו להם תופעות לוואי שליליות.

לאחרונה, במספר מחקרים נמצא כי נחירות מובילות לירידה באחוז החמצן בדם וליתר לחץ דם. לרוב, הן מלוות בתחושות עייפות במהלך היום, דיכאון וצרבת. אך מקרים קשים יותר עלולים להוביל לשבץ והתקף לב.

בנוסף, חלק ניכר מהנחרנים מתמודדים עם תסמונת ה-OSA (דום נשימה חסימתי במהלך שינה), הגורמת להפסקה חוזרת ונשנית של הנשימה במהלך הלילה. במצב זה, השרירים בפה, הלסת והגרון חוסמים את נתיב האוויר ומונעים ממנו לצאת או להיכנס לגוף. דום נשימה חסימתי יכול להימשך עד כדקה שלמה ולחזור כמאה פעמים במהלך הלילה מבלי שהנחרן יהיה בכלל מודע לכך. אנשים הסובלים מתסמונת זו קמים בבוקר עם תחושה כאילו לא ישנו בכלל.

האם הפתרון קרוב ?

לאחרונה יצא מוצר חדש הנקרא סנוריפיקס לשוק שבפעם הראשונה עושה רושם שהולך לפתור סוף סוף את מצוקתם של מיליוני נחרנים ובני זוגם ברחבי העולם. סנוריפיקס הינה רצועה אלסטית קלת משקל, המולבשת על הראש והסנטר ומוודאת שהלסת תישאר בתנוחה הרצויה . בכך מאפשרת לנשימה להתבצע בחופשיות ולנחרן ומשפחתו ליהנות משנת לילה שקטה ונעימה.

מחקר על המוצר הוצג בין היתר בפני מכון לשינה באוניברסיטת מזרח ו'ירג'יניה, המחקר קבע כי הרצועה מתמודדת בהצלחה עם בעיית הנחירות ודום הנשימה החסימתי במהלך השינה.


מאות אלפי אנשים כבר הפסיקו לנחור בזכות המוצר הזה

רצועת הסנטר הפכה ללהיט וויראלי ברשתות החברתיות וגרמה להצלחה רבה תוך זמן קצר, החברה מציעה משלוחים חינם לכל העולם וניתן לבצע את ההזמנה בקלות דרך האתר.

"להתעורר בבוקר ופשוט לחוש רענן"

הביקורות סביב המוצר לא איחרו לבוא ואנשים רבים בעולם תיעדו את עצמם מספרים על המוצר בקמפיין ויראלי שערכה החברה. אחת הביקורות של אלברט הולם, מארה"ב, ממחישה אולי את השינוי הגדול: "אני נוחר באופן כרוני מאז שאני זוכר את עצמי, הציגו בפניי את הרצועה הקסומה הזאת לפני כחודש ימים. איזה תחושה נפלאה זאת היתה לקום בבוקר ופשוט לחוש רענן".