מה הפלא שאתם עדיין לבד?

מאס לך לישון לבד במיטה? שבעה מלמצוא תירוצים למה אתה לא מתחתנת? שיטת ההכרויות המוצלחת בעולם הגיעה עכשיו לישראל ואין סיבה שתשארו לבד יותר.
  • זוגיות ,
  • היכירויות

כיום היכרויות רומנטיות באינטרנט הן דבר שכיח. כל כך שכיח עד שסקר חדש מראה כי אחד מכל חמישה זוגות שהתחתן בשלוש השנים האחרונות הכיר דרך אתרי שידוכים. מה שיותר מדהים לגלות הוא שכמות הזוגות הנשואים שהכירו בזכות האתרים, גדולה פי שניים מכמות הזוגות שהכירו בברים, במועדונים, או בכל אירוע חברתי אחר, גם יחד!
הסיבה לכך פשוטה – היכרות באינטרנט עובדת.

היום, ההיכרויות באינטרנט נהיו לתעשייה אדירה ומאוד מאוד מפותחת. אם לא ניסית זאת לאחרונה, אתה תופתע לגלות כמה מתוחכם ואפקטיבי יכול להיות שירות הכרויות אונליין. חברה אחת, Lovely, מתבלטת מעל כולן.

אז איך קורה שהיום מספר כה רב של פנויים-פנויות, חכמים, אלגנטיים ומצליחים מוצאים זוגיות דווקא באינטרנט?

ראשית, שירות היכרויות אונליין מאפשר לך לדעת את המידע הבסיסי על מישהו, לפני שאתה בכלל מחליט אם להשקיע זמן בהכרות מעמיקה איתו. מחקרים מראים שתקשורת הדדית ברשת, לפני הפגישה פנים אל פנים, מפחיתה באופן משמעותי לחץ ומתח שמעורבים בפגישה הראשונה. עובדה זו מובילה לדייטים ראשונים הרבה יותר טובים.
כמו כן, שירות היכרויות אונליין מאפשר לאנשים לזהות קווים אדומים פוטנציאליים לפני שהם קובעים דייט. כנראה שאין דבר יותר מבאס מלהתחיל קשר עם מישהו, ואז לגלות שבזבזת את הזמן כי יש בו דברים שמהווים בעבורך קו אדום, והמשך הקשר לא בא בחשבון.

בנוסף לאלה, ובניגוד למה שחלק מהאנשים בטעות חושבים, מחקרים גם מראים שבהיכרויות באינטרנט אנשים בדרך כלל יותר כנים ואמינים לגבי מי שהם ומה שהם. המשתמשים בשירות ההיכרויות מבינים שהם יצטרכו לחשוף את עצמם ברגע זה או אחר, ולכן הם בוחרים מלכתחילה להיות יותר כנים, ולבנות לעצמם פרופיל אמין וקרוב ככל הניתן לאמת.

המוביל בתעשיית ההיכרויות אונליין, Lovely , שהוקם כבר ב-95, הוא בעל מומחיות מיוחדת ביצירת הזדמנויות רומנטיות, כך שלפנויים-פנויות סיכוי גדול יותר למצוא מישהי מיוחדת. במשך השנים הצליחו בחברה להמשיך ולשפר את הכלים שלהם כך שמציאת אהבה לא תהיה עניין מקרי, אלא עניין ודאי.

אחת הסיבות שהשירות של Lovely כל כך מצליח היא שהוא נותן לרווקים הזדמנות להציג את עצמם ברשת וגם לחפש זוגיות ברשת, והכל בחינם. החברה מאפשרת לנרשמים חדשים לבנות לעצמם פרופיל, שיכול להכיל 26 תמונות, וגם להכיל העדפות מסוימות בעניין בן הזוג אותו הם מחפשים להכיר.

אז פשוט תספרו ל Lovely קצת על עצמכם ועל מה שאתם מחפשים בשותף אמיתי לזוגיות טובה. בקליק אחד על העכבר, תוכל להיכנס כבר עכשיו ולראות תמונות ולקרוא על שידוכים פוטנציאליים באזור שלך בחינם ובקלות רבה.

עם ההרשמה אתה מיד זוכה לראות פנויים אחרים שיהיו מתאימים במיוחד בשבילך, לשלוח מספר בלתי מוגבל של הודעות, ואפילו לראות מי בדק את הפרופיל שלך והביע בך עניין, בכך תוכל להגדיל את הסיכויים שלך למציאת הזוגיות שחלמת עליה.

ב Lovely שמים דגש מיוחד על הפרטיות של המשתמשים. כל התקשורת בין המשתמשים ב Lovely מתנהלת דרך רשת הודעות "אנונימית". השם והפרטים של כל המשתמשים נותרים חסויים, עד שהמשתמש מחליט לחלוק את הפרטים שלו עם בת זוג פוטנציאלית.

אז את מי אתה יכול לפגוש ב Lovely ? אנשים בדיוק כמוך, באזור הקרוב אליך. אבל גם הרבה יותר מזה. החברים ב Lovely נהנים מקהילה מגוונות ובינלאומית של רווקים ורווקות שלכולם מטרה משותפת – להכיר רווקים אחרים, למצוא דייטים, ליצור קשרים רומנטיים, ולהכיר שותפים מתאימים לכל החיים.